info@longandlong.com.tr
Hizmetlerimiz hakkında

bilgi almak için formu doldurun

GÖNDER

İç - Dış Mekan Reklam

Kaliteyi Baskıya Dönüştürmek, Teknolojiyi Yakalamak

Dijital baskı bilgisayar ortamında hazırlanmış veya aktarılmış dizayn, çizimlerin ve fotoğrafların gelişmiş baskı teknolojisi ile kaliteli ve hızlı şekilde her türlü malzeme üzerine aktarılmasıdır.Kaliteli ve hızlı çözümler sunan dijital baskı sistemlerimiz, sürekli gelişen teknolojiye uygun çözümler sunmaktadır.

Güneş, Kar ve Yağmur Gibi Doğa Olaylarına Dayanıklıdır

Açıkhava reklamcılığın en çok kullanılan malzemelerinden olan vinil (branda) kalite önemlidir ve gramaj arttıkça kalite değişkenlik gösterir. İstenilen ebatlarda ve büyük boyutlarda tek parça basılabilmesi oldukça önemli bir avantajdır.

En büyük avantajlardan birisi ise istediğiniz kadar resimlerin basılabilir olmasıdır. sizlere vinil baskıyı ışıklı ve ışıksız olarak hizmetinize sunuyoruz. Dış mekanlarda kullanılanılır. Büyük totemler, ilanlar da kullanılan baskılar hep vinil baskı ürünüdür.

Folyo Baskı ile Standart Ölçülerin Dışına Çıkın

Folyo, arkası yapışkanlı bir malzeme olan folyolar, dijital baskı makinaları ile basılarak her türlü düz ve pürüzsüz zemine yapıştırılarak uygulama yapılır. Arka yüzeyi yapışkan PVC türünde bir malzeme olan folyo dijital baskı sektöründe çok yoğun kullanılan bir üründür. Yapışkan yüzeyi sayesinde binaların cephe giydirmelerinde, araç kaplamalarında, vitrin reklamlarında, iç mekan dekorasyon tasarımlarında uygulanmaktadır.

Gözleriniz Sizi Yanıltmasın

Camlara uygulanan, one-way vision baskı ile camın bir tarafında baskı yapılan görsel görülebilirken, diğer tarafından birşey görülememektedir. Genellikle bina cephe giydirmede kullanılan one-way vision baskı, dış alandan bakıldığında baskısı yapılan görsel görülür, binanın içi görünmez. Binanın iç tarafından bakıldığında ise, dijital baskı yokmuş gibi, dışarısı görülebilmektedir.

Dikkatleri Üzerinize Çekin

Günümüz ticari dünyasında tabela en çok ticari firmalar tarafından tercih edilerek rekabette en sıralarda yer almanın bir aracı olarak görülmektedir. Kurumların ister ticari olsun, ister kamu hizmeti amaçlı olsun insanların dikkatini çekmek ve belli bilgileri onlara empoze etmek amacıyla kurulmuştur. Tabela özellikle dış mekânda çok zengin kullanım alanları olmasından ve herkesin görebilmesinden dolayı geniş bir yelpazeye sahiptir. Bir tabela, kullanılacak amaca ve mekâna göre istenilen boyutlarlarda, renklerde ve biçimde uygulanabilir.

Aracınız Nereye, Firmanız Oraya

Araç Giydirme terimi halk arasında Araç Üstü Reklam veya Araba Giydirme olarakta kullanılır. Araç Giydirme; Cast Folyo diye isimlendirilen yapışkanlı PVC ile yapılır. Bu yapışkanlı PVC Cast Folyo’nun kalınlığı 0.11 - 0.13mm. aralığındadır. Cast Folyo’nun çok ince olmasının sebebi; Araç Giydirme işlemi yapılırken, Aracın cam kanallarının içine ve oluklara rahatça esneterek yapışması içindir. Bu işlem profesyonel Araç Giydirme Ustaları tarafından yapılmakta olup aracınıza zarar vermemektedir.

Copyright©2018 Long & long Reklam Ajansı - Her hakkı saklıdır.